BILLBOARD standardowy (BBS) jest nośnikiem reklamowym o wymiarach 5,04x2,38 m (pow. 12m2). To podstawowe medium reklamowe, wykorzystywane zarówno w kampaniach produktowych, jak też przy promocji firm, obiektów, wydarzeń. Tablice billboardowe zlokalizowane są w rejonach intensywnego ruchu pojazdów, drogach dojazdowych, centrach miast i dużych osiedlach, dzięki czemu zapewniony jest maksymalny odbiór ekspozycji reklamowej.
 
Dużym zainteresowaniem cieszą się bardziej ekskluzywne billboardy o wymiarach ekranu 6x3m , tzw. "osiemnastki" (BB18)
 
W naszej ofercie znajdują się równiez wieksze powierzchne:
9x3 m (BB27)
10x5 m (BB50)     
usutuowane głownie przy drogach szybkiego ruchu
 
Zobacz galerię naszych realizacji.
 
 .: ZASIĘG
 
    Naszym klientom proponujemy tworzenie sieci tablic billboardowych, montowanych w uzgodnionych z klientem lokalizacjach, dostosowanych do jego konkretnych potrzeb, z myślą o długoterminowych kampaniach, zarówno pod plakat zmienny, jak i stałe ekspozycje. Takie rozwiązanie przynosi klientom korzyści w postaci ograniczenia kosztów zakupu mediów, które przy kampaniach krótkoterminowych są znacznie wyższe, oraz długofalowego docierania do odbiorców z konkretnych rejonów miasta i utrwalania wizerunku.

    Ponadto proponujemy standardowe kampanie reklamowe o zasięgu lokalnym tj. Trójmieście i na Pomorzu. Realizujemy sezonowe kampanie w pasie nadmorskim. Służymy również pomocą przy zakupie nośników zlokalizowanych w innych miastach na terenie Polski. 
 
 .: KAMPANIE REKLAMOWE
 
  • Kampania reklamowa trwa standardowo 1 miesiąc (1-30), lub 2 tygodnie (1-15 i 16-30)
  • kampanie realizowane na przełomie miesięcy traktowane sa jak 2x2 tygodnie

  • kampanie długoterminowe traktowane są preferencyjnie
  • Klient powinien dostarczyć gotowe do druku projekty najpóźniej na 10 dni przed rozpoczęciem kampanii. w przypadku dostawy plakatów termin ten wynosi 5 dni
  • szczegółowe informacje dotyczące kampanii przesyłamy droga mailową (outdoor@outdoor3miasto.com)
 
 .: W ramach umowy zobowiązujemy się do:
 
  • umieszczenia plakatów w ciągu trzech dni od daty rozpoczęcia kampanii
  • zapewniamy świadczenia dodatkowe, polegające na wymianie oraz utrzymaniu w należytym stanie plakatów w okresie trwania kampanii reklamowej
  • wykonania kompleksowej dokumentacji fotograficznej z plakatowania


K L I E N C I


© 2007 Outdoor3Miasto.com. All Rights Reserved.